Sadzonki winorośli (winogron)

Sadzonki winorośli (winogron) 

W sklepie Akademia Roślin oferujemy sadzonki winorośli (winogron) w sprzedaży wysyłkowej - odmiany deserowe, przerobowe oraz ozdobne. 

Najlepsze odmiany deserowe: 'Ajwaz', 'Arkadia', 'Nero', 'Prim', 'Regina', 'Swenson Red'.

Polecane odmiany przerobowe - wina białe: 'Aurora', 'Bianca', 'Hibernal', 'Jutrzenka', 'Solaris',  wina czerwone: 'Cascade', 'Frontenac', 'Regent', 'Gołubok'.

Winorośl można uprawiać nawet w mniej sprzyjających warunkach klimatycznych. Przy ścianie skierowanej na południe, południowy wschód lub południowy zachód, bardzo dobrze owocują odmiany wcześnie dojrzewające, odporne na mróz i choroby grzybowe. Wybór jest duży. Uprawę winorośli najlepiej rozpocząć jesienią lub na wiosnę. Młode rośliny w pojemnikach można sadzić w ogrodzie niemal przez cały rok, oczywiście poza okresami mrozu. W lecie potrzebują dużo wody. Prowadzenie winorośli metodą sznura poziomego sprawdza się w szpalerach przyściennych i swobodnych. Nie obawiajmy się cięć zapewniających roślinom zdrowie i piękny rozwój.

Sklep Akademia Roślin dokłada wszelkich starań aby prowadzona sprzedaż wysyłkowa była na najwyższym poziomie - sadzonki są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed wysyłką. 

Jest 35 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Przejdź do góry