Jagoda kamczacka sadzonki

Jagoda kamczacka sadzonki  

Jagoda kamczacka łac. kamtschatica lonicera (prawidłowo wiciokrzew siny lub suchodrzew siny) to krzew, który jeszcze do niedawna był mało znany w Polsce. Aktualnie jagoda kamczacka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ogrodników (zarówno amatorów, jak i plantatorów). Owocuje bardzo obficie (3-8 kg z krzewu) oraz przez długi okres - nawet 30 lat! Uprawa i pielęgnacja kamczackiej jest łatwa.

Akademia Roślin oferuje sadzonki jagody kamczackiej którę są sprawdzone w polskich warunkach klimatycznych, mają smaczne i równomiernie dojrzewające owocach. Są to m. in. odmiany wyhodowane w Rosji ('Czelabinka', 'Dlinnopłodna', Sinigłaska', 'Morena', 'Jugana'), USA i Kanadzie ('Aurora', 'Borealis', 'Tundra') oraz Polsce ('Wojtek', 'Jolanta', 'Atut', 'Zojka', 'Czarna', 'Zielona','Rebeka'). 

Owoce jagody kamczackiej mają ogromny potencjał i właściwości:

Wykorzystywane są do produkcji soków, napojów, dżemów, przecierów, suszu i farmaceutyków. Zawierają szereg związków mających korzystny wpływ na zdrowie. Chronią organizm przed chorobami cywilizacyjnymi. Owoce jagody kamczackiej mogą znacząco wpływać na odbudowę komórek zniszczonych przez nowotwory.  

To wszystko sprawia, iż jagoda kamczacka jest coraz chętniej kupowana do ogrodu lub na działkę. Sklep Akademia Roślin dokłada wszelkich starań aby prowadzona sprzedaż wysyłkowa była na najwyższym poziomie - sadzonki są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed wysyłką. 

Jest 23 produktów.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Przejdź do góry