O nas, a właściwie o Was - Naszych Klientach :)

 

Akademia Roślin to serwis stworzony z myślą o pasjonatach kochających rośliny, niezależnie czy rosną one na działce, w ogrodzie, balkonie czy przydomowym tarasie. Pielęgnacja roślin to nie tylko praca, która przynosi efekty w postaci kwiatów, owoców, czy warzyw, ale przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu, przyjemność obcowania z przyrodą oraz zadowolenie z osiąganych wyników.

Z uprawianych roślin, szczególnym powodzeniem cieszą się krzewy owocowe. Ich uprawa wymaga sporo umiejętności i cierpliwości (na owoce często musimy długo czekać), ale sprawia radość podczas całego sezonu wegetacyjnego. Już od wczesnej wiosny cieszy obserwowanie ich nabrzmiewających pąków, a jeszcze większą radość sprawia kwitnienie - drzewa i krzewy wyglądają wtedy jak najpiękniejsze bukiety, aż wreszcie ukoronowaniem naszych wysiłków jest wydanie soczystych, kolorowych owoców, które smakują znacznie lepiej niż te kupowane w markecie. Przede wszystkim ważne jest ich znaczenie dla zdrowia oraz ogólna satysfakcja.

Do najczęściej uprawianych gatunków należą maliny, agresty, porzeczki i jeżyny. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się borówki amerykańskie, winorośl oraz rośliny o niezwykłych właściwościach leczniczych takie jak cytryniec chiński czy jagody goji. Sadzonki wszystkich wymienionych roślin są dostępne w naszym internetowym sklepie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą. Dokładamy wszelkich starań aby zakupy w naszym sklepie były przyjemnością, a oferowane produkty spełniały Państwa oczekiwania. Wszelkie uwagi dotyczące serwisu będą mile widziane - dzięki temu Akademia Roślin stanie się jeszcze lepszym miejscem dla wszystkich miłośników ogrodnictwa.

 

Akademia Roślin to sklep dbający o prawa Konsumenta

regulamin sklepu internetowego


Przejdź do góry