Borówka amerykańska sadzonki

Borówka amerykańska sadzonki 

Sadzonki borówki amerykańskiej idealne do Twojego ogrodu lub na plantację. Największy wybór - ponad 30 odmian, atrakcyjne ceny! Borówka amerykańska jest bardzo popularna z uwagi na walory smakowe i właściwości zdrowotne. Owoce borówki można jeść na surowo lub przetworzone.

Oferujemy sadzonki borówki o różnych okresach owocowania: wcześnie owocujące, o średnim okresie owocowania, późno owocujące, a także sadzonki borówki średniej, będącej krzyżówką borówki wysokiej i niskiej. Odpowiednio dobierając odmiany możemy wydłużyć okres zbioru owoców nawet do 3 miesięcy. W sprzedaży najpopularniejsze odmiany borówki amerykańskiej odporne na choroby, o dużych i słodkich owocach: borówka BluecropChandler, Duke, Pink Lemonade, Patriot i wiele więcej.

Gwarantujemy zgodność odmianową. Nasze sadzonki borówki mają 45-60 cm wysokości, jednolicie rozkrzewione pędy i dobrze rozwinięty system korzeniowy. Są wolne od chorób i szkodników. Wyprostowany pokrój oraz intensywnie zielone liście potwierdzają wysoką jakość oferowanych roślin.

Sklep Akademia Roślin dokłada wszelkich starań aby prowadzona sprzedaż wysyłkowa była na najwyższym poziomie. Oferowane sadzonki borówki rosną w doniczkach, następnie są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do wysyłki kurierskiej realizowanej na terenie całego kraju. Przyjmujemy zamówienia detaliczne i hurtowe.

 

5 zasad pielęgnacji borówki amerykańskiej:

1. Aby owoce były duże i słodkie, krzewy sadzimy na stanowisku słonecznym.

2. Gleba powinna być bogata w próchnicę i o niskim pH. Najlepiej jeśli jest wzbogacona dużą ilością torfu, a jej powierzchnia obsypana korą sosnową lub trocinami.

3. Borówki wymagają dużych ilości wody, szczególnie w okresie upalnego lata. Niedobór wody powoduje drobnienie owoców i słaby wzrost roślin.

4. Coroczne cięcie na przedwiośniu. Usuwamy starsze pędy, które już nie chcą owocować. Starajmy się aby krzewy były zawsze młode.

5. Pamiętajmy o nawożeniu w okresie wiosennym.

 

Jest 35 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

Przejdź do góry